Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, windsormodell, 4 st, 1930-tal, solid ek, sitthöjd ca 45, höjd 82 cm
Åldersrelaterat slitage, 1 stol med lös spjäla
646118
2019-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här