Atenienn 1800-tal nyrokoko
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ATENIENN, fanerad med valnöt och valnötsrot, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, skuren dekor, svarvade detaljer, delvis med spegelfond, höjd ca 140, 96x43 cm
Slitage, fläckar, repor, toppskivan med smärre avslag baktill
646128
2019-05-27