Atenienn 1800-tal nyrokoko

Atenienn 1800-tal nyrokoko
Atenienn 1800-tal nyrokoko
Atenienn 1800-tal nyrokoko
Atenienn 1800-tal nyrokoko
Atenienn 1800-tal nyrokoko
Atenienn 1800-tal nyrokoko
Atenienn 1800-tal nyrokoko
Atenienn 1800-tal nyrokoko

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ATENIENN, fanerad med valnöt och valnötsrot, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, skuren dekor, svarvade detaljer, delvis med spegelfond, höjd ca 140, 96x43 cm

Slitage, fläckar, repor, toppskivan med smärre avslag baktill

646128

2019-05-27