Vitrinskåp 1700-tal rokoko

Vitrinskåp 1700-tal rokoko
Vitrinskåp 1700-tal rokoko
Vitrinskåp 1700-tal rokoko
Vitrinskåp 1700-tal rokoko
Vitrinskåp 1700-tal rokoko
Vitrinskåp 1700-tal rokoko
Vitrinskåp 1700-tal rokoko
Vitrinskåp 1700-tal rokoko
Vitrinskåp 1700-tal rokoko
Vitrinskåp 1700-tal rokoko

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

VITRINSKÅP, 1700-tal, rokoko, understycke med fyra lådor, lambrekäng och svängda ben, beslag i mässing, överstycke med uppsvängt krön, glasfront, hyllinredning och skedhylla, bemålat i grönt, invändigt rosa, höjd ca 212, 118x50 cm, nycklar (3) medföljer

Omarbetat, kompletterat, senare delar, senare bemålning, slitage

646129

2019-05-27