Arthur Percy Veckla Räffla Gullaskruf

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARTHUR PERCY, "Veckla" och "Räffla", 27 dlr., glas, för Gullaskruf, 1900-talets mitt, bestående av: 6+6 assietter, 9 skålar samt 5 vaser, höjd ca 5-15 cm

Smärre nagg

646135

2019-05-27