Giancarlo Piretti stolar

Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GIANCARLO PIRETTI, stolar, 8 st., modell DSC 106, grålackerade stålrör samt aluminium, klädsel i svart konstläder, 1960-/70-tal, Castelli, Italien, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage, märken, repor, klädslarna med vissa skador (hål, smärre revor)

646146

2019-05-21