Stolar 4+1 st, nyrokoko

Stolar 4+1 st, nyrokoko
Stolar 4+1 st, nyrokoko
Stolar 4+1 st, nyrokoko
Stolar 4+1 st, nyrokoko
Stolar 4+1 st, nyrokoko
Stolar 4+1 st, nyrokoko
Stolar 4+1 st, nyrokoko
Stolar 4+1 st, nyrokoko
Stolar 4+1 st, nyrokoko
Stolar 4+1 st, nyrokoko

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 4+1 st, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, stommar i betsat trä, sitsar klädda med plysch

Åldersrelaterat slitage med senare klädsel.

646196

2019-05-22