Ljusstakar stengods

Ljusstakar stengods
Ljusstakar stengods
Ljusstakar stengods
Ljusstakar stengods
Ljusstakar stengods
Ljusstakar stengods
Ljusstakar stengods
Ljusstakar stengods

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, delvis glaserat, stengods, signerade ´´Karin A´´ undertill, höjd ca 26.5 cm

Bruksslitage, rester av stearin

646208

2019-05-24