Block från 1800-talet med trähjul

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLOCK, 1800-talets andra hälft, järn och trä, trähjul, längd ca 35 cm

Åldersrelaterat slitage

646213

2019-05-23