Bergérer

Bergérer
Bergérer
Bergérer
Bergérer
Bergérer
Bergérer
Bergérer
Bergérer
Bergérer
Bergérer

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERGÉRER, 1900-talets första hälft, Louis Quinze-stil, stommar i mahogny med skuren dekor, stoppade armlän samt. stomme klädda i svart plyschtextil, sitthöjd ca 335 cm

Bruksslitage

646217

2019-05-23