Teakfåtöljer

Teakfåtöljer
Teakfåtöljer
Teakfåtöljer
Teakfåtöljer
Teakfåtöljer
Teakfåtöljer

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖJER, 1 par, 1900-talets mitt, stommar i teak, stoppade sitsar och ryggar klädda i rosa ulltextil, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage och nötningar

646223

2019-05-23