Tom Krestensen oljemålning

Tom Krestensen oljemålning
Tom Krestensen oljemålning
Tom Krestensen oljemålning
Tom Krestensen oljemålning
Tom Krestensen oljemålning
Tom Krestensen oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TOM KRESTESEN (född 1927): "Stilleben No. 2 med Fotogenlampa", signerad Tom Krestensen, daterad 55, olja på duk, ca 88x50 cm

646251

2019-05-23