Matta old Kirman

Matta old Kirman
Matta old Kirman
Matta old Kirman
Matta old Kirman

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIENTMATTA, Old, Kirman, 291x203 cm

Slitage, smuts, nötningar, fransarna med skador

646269

2019-05-23