Muslingestolen 1900-tal

Muslingestolen 1900-tal
Muslingestolen 1900-tal
Muslingestolen 1900-tal
Muslingestolen 1900-tal
Muslingestolen 1900-tal
Muslingestolen 1900-tal
Muslingestolen 1900-tal
Muslingestolen 1900-tal
Muslingestolen 1900-tal
Muslingestolen 1900-tal
Muslingestolen 1900-tal
Muslingestolen 1900-tal
Muslingestolen 1900-tal
Muslingestolen 1900-tal
Muslingestolen 1900-tal
Muslingestolen 1900-tal

Klubbat för:

42 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

PHILIP ARCTANDER, tillskriven, fåtölj "Muslingestolen", fårskinnspäls, med svängda formböjda armstöd, sitthöjd ca 35 cm

Skador

646271

2019-05-22