Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
HANS J WEGNER, fåtölj, "Cigarren", modell GE-240, Danmark, 1950/60-tal, stomme i ek, lösa plymåer, klädsel i grönt läder, sitthöjd ca 40 cm, formgivningsår 1955
Lättare bruksslitage
646275
2019-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här