Hans Agne Jakobsson spegel

Hans Agne Jakobsson spegel
Hans Agne Jakobsson spegel
Hans Agne Jakobsson spegel
Hans Agne Jakobsson spegel
Hans Agne Jakobsson spegel
Hans Agne Jakobsson spegel
Hans Agne Jakobsson spegel
Hans Agne Jakobsson spegel
Hans Agne Jakobsson spegel
Hans Agne Jakobsson spegel
Hans Agne Jakobsson spegel
Hans Agne Jakobsson spegel

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, spegel, mässing, 1960-tal, etikettmärkt, höjd 37, diameter 25 cm

Bruksslitage

646301

2019-05-24