Ljusstake barockstil

Ljusstake barockstil
Ljusstake barockstil
Ljusstake barockstil
Ljusstake barockstil
Ljusstake barockstil
Ljusstake barockstil
Ljusstake barockstil
Ljusstake barockstil
Ljusstake barockstil
Ljusstake barockstil
Ljusstake barockstil
Ljusstake barockstil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKE, barockstil, 1800-tal, mässing, vridbar, höjd 18 cm, längd ca 30 cm.

Slitage, lös ljusurna.

646307

2019-05-28