Punchkopp samt sked

Punchkopp samt sked
Punchkopp samt sked
Punchkopp samt sked
Punchkopp samt sked
Punchkopp samt sked
Punchkopp samt sked
Punchkopp samt sked
Punchkopp samt sked
Punchkopp samt sked
Punchkopp samt sked
Punchkopp samt sked
Punchkopp samt sked
Punchkopp samt sked
Punchkopp samt sked

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PUNSCHKOPP, SKED, silver, Per Emanuel Holmberg, Karlskrona respektive Anders Jacobsson Schotte, Uddevalla, 1782, total vikt 63 g

Punschkopp saknas årsstämpe, med bucklor och möjliga lagningar

646308

2019-05-28