Silverföremål 5 delar
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SILVERFÖREMÅL, 5 dlr, bestående av: kanna, sockertång, senapssked, tårtspade samt serveringssked, 1800- och 1900-tal, kanna höjd 15 cm, skedar längd 6,5-19 cm, tårtspade längd 21,5 cm, sockertång längd 9 cm, total vikt 293 g
Minder bucklor.
646309
2019-05-28