Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SEKRETÄR, senbarockstil, 1900-talets andra hälft, fanerat med olika träslag, beslag i mässing, höjd 97, 80x42 cm, nyckel finns

Kuntoraportti

Slitage, skadad låda invändigt, fanerskador

646311

Päivämäärä:

2019-05-23