Sekretär
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SEKRETÄR, senbarockstil, 1900-talets andra hälft, fanerat med olika träslag, beslag i mässing, höjd 97, 80x42 cm, nyckel finns
Kuntoraportti
Slitage, skadad låda invändigt, fanerskador
646311
Päivämäärä:
2019-05-23