Pamigiano hans efterföljare 1700-tal

Klubbat för:

12 000 SEK

15 000 SEK

PARMIGIANO, hans efterföljare, 1700-tal, porträtt, olja på pannå, ca 27x18,5 cm

Proveniens: Lars Johan Hierta 1801-1872

646342

2019-05-26