Klubbat för:
12 000 SEK
15 000 SEK
PARMIGIANO, hans efterföljare, 1700-tal, porträtt, olja på pannå, ca 27x18,5 cm
Proveniens: Lars Johan Hierta 1801-1872
646342
2019-05-26