Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LAMBERT WERNER (1900-1983): "Fötter", signerad samt daterad Lambert Werner -70, gouache på papper, bildstorlek ca 12x9 cm
Ej examinerad ur ramen
646359
2019-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här