Lambert Werner gouache på papper

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAMBERT WERNER (1900-1983): "Fötter", signerad samt daterad Lambert Werner -70, gouache på papper, bildstorlek ca 12x9 cm

Ej examinerad ur ramen

646359

2019-05-24