Jules Pascin etsning

Jules Pascin etsning
Jules Pascin etsning
Jules Pascin etsning
Jules Pascin etsning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JULES PASCIN (Bulgarien, 1885-1930): ´´La cruche cassée´´, signerad Pascin, numrerad epreuve d´artiste, etsning, bildstorlek ca 12,5x8 cm

Något gulnad, ställvis mindre fläckar, ej examinerad ur ramen

646365

2019-05-24