Jules Pascin etsning
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JULES PASCIN (Bulgarien, 1885-1930): ´´La cruche cassée´´, signerad Pascin, numrerad epreuve d´artiste, etsning, bildstorlek ca 12,5x8 cm
Något gulnad, ställvis mindre fläckar, ej examinerad ur ramen
646365
2019-05-24