Väggfält

Väggfält
Väggfält
Väggfält
Väggfält

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGFÄLT / DÖRRÖVERSTYCKE, omkring 1900, träskuren floral dekor, ca 50x176 cm

Slitage, skador och färgbortfall

646371

2019-05-23