Byrå gustaviansk stil
2019-05-22
646374
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, gustaviansk stil, omkring 1900-tal, fanerad med olika trädslag, beslag i mässing, 3 lådor, stenskiva, höjd ca 79, 76x44 cm, nyckel finns
Slitage, fanerbortfall