Klubbat för:
6 000 SEK
3 000 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, omkring 1900-tal, fanerad med olika trädslag, beslag i mässing, 3 lådor, stenskiva, höjd ca 79, 76x44 cm, nyckel finns
Slitage, fanerbortfall
646374
2019-05-22