Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIN på benställning, Japan, 1900-talets första hälft. dekor av fåglar, inläggnignar i pärlemor, höjd ca 73, 42x27 cm
Senare benställning, nyckel saknas, slitage
646378
2019-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här