Sängstomme nyrenässans
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGSTOMME, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, träskuren dekor, fanerad med valnöt, yttermått 228,5 x 166, bäddmått 180 x 135 cm
Smärre skador, kompletterad med senare sidostycken och botten, fyra muttrar saknas
646383
2019-05-22