Dalahästar
2019-05-22
646384
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DALAHÄSTAR, 2 st, 1900-talets första hälft, bägge skurna i trä med röd bemålning och polykroma detaljer, höjd ca 16 respektive 41 cm
Slitage, avslag