Sven Wejsfelt vas

Sven Wejsfelt vas
Sven Wejsfelt vas
Sven Wejsfelt vas
Sven Wejsfelt vas
Sven Wejsfelt vas
Sven Wejsfelt vas
Sven Wejsfelt vas
Sven Wejsfelt vas
Sven Wejsfelt vas
Sven Wejsfelt vas

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVEN WEJSFELT (1953-2008): vas, unik, Gustavsberg, glaserat stengods, signerad SWen samt. med Gustavsbergs studiohand, daterad -90, höjd ca 26 cm

646387

2019-05-24