Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

50 EUR

Utropspris

200 EUR

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad N.Nikitin samt daterad 1861, gammal kvarn, olja på duk, 30x37 cm

646389

2019-05-29