Klubbat för:
4 000 SEK
4 000 SEK
GRETA SCHALIN (Finland 1897-1993): Stilleben, signerad och daterad G Schalin -51, olja på pannå, 50x40,5 cm
Ulf Hallius samling
646414
2019-05-25