Josefina Holmlund oljemålning

Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905): Fjordlandskap, signerad J Holmlund, olja på duk fäst på pannå, 27,5x44,5 cm.

Ulf Hallius samling

646416

2019-05-25