Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905): Fjordlandskap, signerad J Holmlund, olja på duk fäst på pannå, 27,5x44,5 cm.
Ulf Hallius samling
646416
2019-05-25