Spelbord Louis XV-stil

Spelbord Louis XV-stil
Spelbord Louis XV-stil
Spelbord Louis XV-stil
Spelbord Louis XV-stil
Spelbord Louis XV-stil
Spelbord Louis XV-stil
Spelbord Louis XV-stil
Spelbord Louis XV-stil
Spelbord Louis XV-stil
Spelbord Louis XV-stil

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

SPELBORD, 1900-tal, Louis XV-stil, fanérat i mahogny, förgyllda beslag, skiva med grön filt höjd ca 76, 84x42 cm

Brukslitage, kant med fanérbortfall

646422

2019-05-25