Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
SPELBORD, 1900-tal, Louis XV-stil, fanérat i mahogny, förgyllda beslag, skiva med grön filt höjd ca 76, 84x42 cm
Brukslitage, kant med fanérbortfall
646422
2019-05-25