Sven Wejsfelt vaser

Sven Wejsfelt vaser
Sven Wejsfelt vaser
Sven Wejsfelt vaser
Sven Wejsfelt vaser
Sven Wejsfelt vaser
Sven Wejsfelt vaser
Sven Wejsfelt vaser
Sven Wejsfelt vaser
Sven Wejsfelt vaser
Sven Wejsfelt vaser

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN WEJSFELT (1953-2008): vaser 2 st, Gustavsberg, glaserat stengods, blå vas signerad SWen samt med Gustavsbergs studiohand, grön cylindrisk vas signerad SWen samt. med Gustavsbergs studiohand daterad -90 höjd ca 16 resp. 21 cm

646425

2019-05-24