Sven Wejsfelt vaser
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEN WEJSFELT (1953-2008): vaser 2 st, Gustavsberg, glaserat stengods, blå vas signerad SWen samt med Gustavsbergs studiohand, grön cylindrisk vas signerad SWen samt. med Gustavsbergs studiohand daterad -90 höjd ca 16 resp. 21 cm
646425
2019-05-24