Kari Juva skulptur

Kari Juva skulptur
Kari Juva skulptur
Kari Juva skulptur
Kari Juva skulptur
Kari Juva skulptur
Kari Juva skulptur
Kari Juva skulptur
Kari Juva skulptur
Kari Juva skulptur
Kari Juva skulptur

Klubbat för:

1 100 EUR

Schätzwert

1 300 EUR

Beschreibung

KARI JUVA (1939-2014), "Launes möar", signerad och daterad -88, bronsskulptur, höjd ca 36,5 cm

Zustandsbeschreibung

646442

2019-06-11