Klubbat för:
1 100 EUR
Schätzwert
1 300 EUR
Beschreibung
KARI JUVA (1939-2014), "Launes möar", signerad och daterad -88, bronsskulptur, höjd ca 36,5 cm
Zustandsbeschreibung
646442
2019-06-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner