Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, läderklädd skiva, fanérad med valnöt samt valnötsrot, höjd 79, 130x76 cm, karmstol 1900-tal medföljer
Skador och slitage
646471
2019-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här