Skrivbord med karmstol

Skrivbord med karmstol
Skrivbord med karmstol
Skrivbord med karmstol
Skrivbord med karmstol
Skrivbord med karmstol
Skrivbord med karmstol
Skrivbord med karmstol
Skrivbord med karmstol
Skrivbord med karmstol
Skrivbord med karmstol
Skrivbord med karmstol
Skrivbord med karmstol

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, läderklädd skiva, fanérad med valnöt samt valnötsrot, höjd 79, 130x76 cm, karmstol 1900-tal medföljer

Skador och slitage

646471

2019-05-23