Louis Poulsen
2019-05-22
646477
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LOUIS POULSEN, modell 41062, taklampa, plåt, vit, 1900-talets andra hälft, höjd 28, diam 50 cm.
Slitage, smärre skador, ojämnheter