Anders Lundqvist knivar sengustavianska silver
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ANDERS LUNDQVIST, knivar, 12 st, silver, sengustavianska, stämplade Anders Lundqvist Stockholm 1817 (verksam 1816-1856), silverblad, fyllda, längd 19 cm
Med ägarmonogram, slitage, ett knivfäste något löst
646496
2019-05-22