Anders Lundqvist knivar sengustavianska silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANDERS LUNDQVIST, knivar, 12 st, silver, sengustavianska, stämplade Anders Lundqvist Stockholm 1817 (verksam 1816-1856), silverblad, fyllda, längd 19 cm

Med ägarmonogram, slitage, ett knivfäste något löst

646496

2019-05-22