Marcel Breuer stolar 8 st

Marcel Breuer stolar 8 st
Marcel Breuer stolar 8 st
Marcel Breuer stolar 8 st
Marcel Breuer stolar 8 st
Marcel Breuer stolar 8 st
Marcel Breuer stolar 8 st
Marcel Breuer stolar 8 st
Marcel Breuer stolar 8 st

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARCEL BREUER, efter, stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft, märkta Made in Italy, stomme i kromat stål, rygg samt sits i bemålat trä samt rotting, sitthöjd ca 43,5 cm

Bruksslitage

646505

2019-05-24