Otto Mäkilä träsnitt

Otto Mäkilä träsnitt
Otto Mäkilä träsnitt
Otto Mäkilä träsnitt
Otto Mäkilä träsnitt
Otto Mäkilä träsnitt
Otto Mäkilä träsnitt
Otto Mäkilä träsnitt
Otto Mäkilä träsnitt

Klubbat för:

480 EUR

Utropspris

600 EUR

OTTO MÄKILÄ (1904-1955) träsnitt med olika motiv, 5 st, signerade samt daterade, 4 st ca 10x7 cm, 1 ca 11x6 cm

646511

2019-06-11