Skrivbyrå
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBYRÅ, 1900-talets första hälft , fanérad med alm, med intarsia, klaff med bakomliggande lådinredning, 2 lådor, beslag i mässing, höjd ca 104, bredd 104 cm
Bruksslitage, fanérskador förekommer
646512
2019-05-24