Golvfigurin i form av hund

Golvfigurin i form av hund
Golvfigurin i form av hund
Golvfigurin i form av hund
Golvfigurin i form av hund
Golvfigurin i form av hund
Golvfigurin i form av hund
Golvfigurin i form av hund
Golvfigurin i form av hund
Golvfigurin i form av hund
Golvfigurin i form av hund
Golvfigurin i form av hund
Golvfigurin i form av hund

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVFIGURIN, 1970/80-tal, keramik, i form av dalmatin , höjd ca 70 cm

Liten spricka vid svansens slut samt mindr mmisfärgningar och ytslitage

646522

2019-05-24