Golvfigurin i form av geopard

Golvfigurin i form av geopard
Golvfigurin i form av geopard
Golvfigurin i form av geopard
Golvfigurin i form av geopard
Golvfigurin i form av geopard
Golvfigurin i form av geopard
Golvfigurin i form av geopard
Golvfigurin i form av geopard

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVFIGURIN, 1970-tal, keramik, i form av geopard, höjd ca 48 cm

Ytslitage i form av färgbortfall

646532

2019-05-24