Golvfigurin i form av leopardunge

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVFIGURIN, 1970-tal, keramik, i form av leopardunge , höjd ca 36 cm

Brukslitage, litet färgbortfall vid nosen

646535

2019-05-24