Boksprättare besticksdelar silver
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKSPRÄTTAR, sterlingsilver och pärlemor, Goldsmiths & Silversmiths, London 1915, originalask, BESTICKSDELAR, silver, udda, bl.a. saltskedar, silvervikt 316 g
Pärlemoskaft med lagning, slitage
646543
2019-05-22