Boksprättare besticksdelar silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKSPRÄTTAR, sterlingsilver och pärlemor, Goldsmiths & Silversmiths, London 1915, originalask, BESTICKSDELAR, silver, udda, bl.a. saltskedar, silvervikt 316 g

Pärlemoskaft med lagning, slitage

646543

2019-05-22