Kanapé
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
KANAPÉ, 1800-talets andra hälft, svarvade ben, röd sammetsklädsel, längd ca 155 cm, sitthöjd 45 cm
Kuntoraportti
Mindre slitage på klädseln, fjäderbotten trasig
646585
Päivämäärä:
2019-05-24