Kanapé

Kanapé
Kanapé
Kanapé
Kanapé
Kanapé
Kanapé
Kanapé
Kanapé
Kanapé
Kanapé

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

KANAPÉ, 1800-talets andra hälft, svarvade ben, röd sammetsklädsel, längd ca 155 cm, sitthöjd 45 cm

Kuntoraportti

Mindre slitage på klädseln, fjäderbotten trasig

646585

Päivämäärä:

2019-05-24